بعد از مدت ها انتظار، ما شاهد گاد اف وار 2018 براي كامپيوتر هستيم و حال سيو بازي God of War به صورت كامل نيز منتشر شد. خداي جنگ 2018 داراي مراحل بسيار سخت و طاقت فرسايي است و از طرف ديگر داراي نقشه بزرگ و پيچيده! از اين رو خيلي ها به دليل كمبود وقت يا حتي تجربه قبلي روي كنسول PS4 علاقه اي به اتمام و تجربه دوباره آن به صورت كامل نداشته باشند، پس يكي از راهاي آسان براي رسيدن به تمام محتواهاي داخل بازي دانلود سيو 100% خواهد بود. بازي God of War عنواني در سبك نقش هك اند اسلش و ماجراجويي مي‌باشد. اين اثر توسط استوديوي بازي سازي Santa Monica Studio توسعه يافته و توسط كمپاني Sony Interactive Entertainment نيز به انتشار رسيده است. بازي در تاريخ 9 جولاي سال 2020 منتشر شده و پلتفرم‌ هاي مبدا بازي PlayStation 4 و Microsoft Windows مي‌باشند. اين عنوان موفق به كسب ميانگين نمرات 93 شده است.

 

God of War Savegame | Full XP | Full Money | All Skills

 

قابل اجرا بر روي نسخه اورجينال Steam، نسخه كرك شده FLT و نسخه هاي فشرده

سيوي كه براي شما قرار گرفته كامل و 100% است. تمام ارتقاها ثبت شده اند و شما تمام اسكيل هاي موجود را داريد. داراي مقدار تمام نشدني پول و XP هستيد و همچنين زره و سلاح هاي شما در بالاترين سطح ممكن است. لازم به ذكر است بازي در سخت ترين حالت ممكن يعني Give Me God of War و New Game+ است.

آخرين اثر استوديوي سانتا مونيكا كه به دستان كوري بارلاگ بزرگ كارگرداني شده. اين نسخه با نقش و نام كريتوس كبير مزين شده. اين عنوان قرار است به داخل كنسول‌هاي ما قدم گذارد و شادمان كند. او خداي جنگ است؛ مردي كه دستان سرنوشت نتوانست جلويش را بگيرد و خدايان و زمينيان در پيش خشمش ناچيز بودند. او حالا براي باري ديگر پا به دنياي بازي‌ها گذاشته تا حساب اساطير نورس را هم كف دستشان بگذارد. او اينجاست كه لوكي و اودين و ثور را از هم بدرد و جانوران ماورايي اسكانديناوي را تكه تكه كند. تغييرات بازي God of War براي كامپيوتر تا حد زيادي گسترده است كه از نمونه آن مي‌توان به عوض شدن دوربين به دوربين روي شانه، اضافه شدن قابليت تعويض زره، گرافيك بسيار ديدني و ديگر تغييرات ريز و درشت اشاره كرد.

منبع : نوين اسپات


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


تاريخ : ۲۸ دى ۱۴۰۰ | ۰۸:۴۹:۰۷ | نویسنده : باقري | نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By Bigsite :.