از يك پست در اينستاگرام خوشتان آمده و ميخواهيد آن را در استوري خود منتشر كنيد و يا اگر ميخواهيد آن محتوا را در پيج خود پست كنيد. با قابليت جديد اينستاگرام كه براي عملي كردن اين مورد طراحي شده ميتوان استفاده كرد. براي اين كه بتوانيد يك پست اينستاگرام را استوري كرده باشيد كار آساني پيش رو داريد. البته اين مورد نيز برخي اوقات با چالش هايي روبرو هست كه به اين موارد نيز اشاره خواهيم كرد.

پيش تر اگر ميخواستيم استوري ديگران را استوري كنيم ميتوانستيم از آن داستان منتشر شده اسكرين شات گرفته و سپس آن را در اكانت خود به اشتراك بگذاريم اما حال با بروز رساني اينستاگرام و اضافه شدن قابليت استوري كردن پست اينستاگرام به راحتي ميتوان پست و حتي استوري هاي منتشر شده ديگران را در پيج خود نيز به اشتراك بگذاريم.

مهم ترين روش همان قابليت جديد اينستاگرام ميباشد كه در ادامه به آن اشاره خواهيم كرد. اما چند راه ديگر هم وجود دارد كه با انجام اين كار ها نيز ميتوانيم نه تنها پست ديگران را استوري بكنيم بلكه قادر به انتشار پست هاي ديگران در پيج خود خواهيم بود. البته در اين ميان براي آشنايي با انواع مختلف اشتراك گذاري در اينستاگرام ميتنوانيد نوشته مربوطه را مطالعه كنيد.

استفاده از قابليت جديد اينستاگرام براي گذاشتن پست در استوري

براي استوري كردن پست اينستاگرام وارد پست مد نظر شده و سپس آيكون اشتراك گذاري كه بغل آيكون كامنت گذاري پست مربوطه ميباشد را لمس كنيد. در كادر باز شده ميتوانيد اين پست را براي ديگران دايركت كنيد اما هدف ما پست اينستاگرام را استوري كردن ميباشد از اين رو نوشته آبي رنگ ” add post to your story ” را لمس ميكنيم.

با لمس اين نوشته به صورت مستقيم همراه با پست مربوطه، به قسمت استوري پيج خود هدايت خوايهد شد. كه در اين قسمت به مانند استوري گذاشتن در اينستاگرام ميتوانيد ويرايش هاي مد نظر خود را بر روي داستان خود وارد كرده و از استيكر هاي مختلف در اين قسمت مانند استيكر سوال استفاده كنيد تا به نوعي كاربران خودتان را با اين استوري به چالش بكشيد.

بعد از انجام ويرايش هاي مد نظر حال ميتوانيد استوري كه حاوي محتواي يك پست پيج ديگر ميباشد را در اكانت خود منتشر كنيد. البته ناگفته نماند كه شما در هنگام ويرايش اين نوع استوري نميتوانيد از قابليت لينك در استوري استفاده كنيد.

بعد از انتشار استوري، فالوور ها و مخاطب هاي شما ميتوانند با لمس عكس پست مربوطه در استوري شما، وارد آن پست شده و آن پست را به صورت كامل مشاهده كنند. در واقع اين قابليت زماني ميتواند ارزش استفاده داشته باشد كه خود شما ميخواهيد كاربران تان در مورد پست استوري شده مشاهده كنند و اطلاعات بيشتري كسب كنند.

گذاشتن پست در استوري از طريق اسكرين شات گرفتن

يكي از كاربرد ترين روش ها كه خود من قبل از بروز رساني اينستاگرام براي اشتراك گذاري پست در استوري اينستاگرام استفاده ميكردم اسكرين شات گرفتن از استوري ديگران و حتي برخي اوقات از پست هاي آن ها بود. همانگونه كه اشاره كردم اين روش به خصوص براي استوري كردن استوري ديگران به درد ميخورد.

كار خيلي آساني بود به اين صورت كه هنگام مواجهه با يك استوري كه ميخواستم آن را در پيج خود به انتشار برسانم از آن اسكرين شات گرفته و سپس وارد قسمت استوري اينستاگرام پيج خود ميشدم. و در اين قسمت با لمس آيكون آپلود از گالري، وارد محتوا هاي حافظه گوشي خودم شده و چون آخرين فعاليت اسكرين شات گرفتن از آن استوري مد نظر بود تصوير مربوطه در همان ابتداي ليست قرار ميگرفت.

با انتخاب آن و سپس اعمال ويرايش كه در ادامه استوري گذاشتن در اينستاگرام انجام ميدادم به راحتي ميتوانستم اقدام به استوري كردن پست اينستاگرام ديگران در اكانت خود كرده باشم.

دانلود پست مربوطه و انتشار آن در استوري

يكي ديگر از روش هاي كه ميتوان پست اينستاگرام ديگران را استوري و يا پست گذاري كرد. دانلود و ذخيره آن پست در حافظه سيستم خود ميباشد در اين مورد بيشتر ميتوانيد با مطالعه مقاله دانلود از اينستاگرام اقدام به دانلود پست هاي ديگران كرده باشيد.

بعد از دانلود و ذخيره محتوا مربوطه حال تفاوتي ندارد چه آن پست عكس باشد و چه ويديو ميتوانيد آن را داخل پيج خود هم به صورت پست و هم در قسمت استوري اكانت خود به انتشار عموم در بياوريد. البته اين مورد براي پست هاي اسلايدر به صورت كامل كار نميكند و تنها اولين محتواي پست هاي اسلايدر را ميتوانيد دانلود و آن را انتشار بدهيد.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


تاريخ : ۲۲ مهر ۱۳۹۸ | ۰۳:۱۶:۲۳ | نویسنده : باقري | نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By Bigsite :.