راهنماي خريد بيمه شخص ثالث در سايت خريد بيمه آنلاين

 

يكي از روش‌هاي جديد و بسيار سودمند براي خريد بيمه، خريد اينترنتي آن است كه امروزه با پيشرفت تكنولوژي و اينترنتي شدن بسياري از امور، به روشي رايج و پراستفاده تبديل شده است.

به گزارش ايسنا، بنابر اعلام بيمه ازكي، در اين بخش قصد داريم به بيمه شخص ثالث و خريد اينترنتي آن بيشتر بپردازيم.

بيمه چيست؟

بيمه قراردادي بين بيمه‌گر و بيمه‌گذار است كه در آن بيمه‌گذار با پرداخت مبلغ مشخصي به عنوان حق‌بيمه، در برابر خطرات و حوادث تعيين شده در بيمه‌نامه، توسط شركت بيمه تحت پوشش قرار مي‌گيرد.

بيمه انواع مختلفي دارد كه مي‌توان آن را در سه دسته كلي بيمه اشخاص، اموال و مسئوليت تقسيم بندي كرد. بيمه عمر، بيمه درمان تكميلي، بيمه حوادث و بيمه مسافرتي در دسته بيمه اشخاص قرار مي‌گيرند و بيمه شخص ثالث، بيمه بدنه، بيمه آتش سوزي، بيمه مهندسي و بيمه حمل و نقل نيز جزو دسته بيمه اموال هستند.

بيمه شخص ثالث

بيمه شخص ثالث يكي از بيمه‌هاي مربوط به اتومبيل است كه در آن مسئوليت راننده وسيله نقليه در برابر اشخاص ثالث جبران مي‌شود.

به زبان ساده‌تر اگر در يك حادثه رانندگي، شما راننده مقصر باشيد و شخص ثالث از نظر مالي يا جاني آسيب ديده باشد، شركت بيمه اين خسارت را تا سقف تعهدات بيمه‌نامه جبران خواهد كرد.

خسارت‌هاي تحت پوشش در اين بيمه‌نامه شامل موارد زير مي‌شود:

- خسارت‌هاي جاني وارد شده به اشخاص ثالث زيان ديده

- خسارت‌هاي مالي وارد شده به خودروي زيان‌ديده

- خسارت‌هاي وارد شده به سرنشينان خودروي مقصر

- خسارت جاني وارد شده به راننده مسبب حادثه

بيمه شخص ثالث پر فروش‌ترين بيمه در ايران است كه به دليل اجباري بودن آن، همه دارندگان وسيله نقليه ملزم به خريد آن مي‌باشند. در خريد بيمه شخص ثالث يكي از موضوعات بسيار مهم، قيمت بيمه‌نامه است كه در ادامه به آن خواهيم پرداخت.

مزاياي خريد اينترنتي بيمه

اين روزها با استقبال افراد براي خريد اينترنتي بيمه، خريد حضوري آن به نوعي هدر دادن زمان به شمار مي‌رود. از مزاياي خريد اينترنتي از سايت ازكي مي‌توان به موارد زير اشاره كرد:

- حق انتخاب در خريد انواع بيمه

- مقايسه آسان شركت‌هاي بيمه

- امكان دريافت مشاوره تخصصي و بي طرفانه

- شرايط پرداخت متنوع

- سرعت در صدور

- ارسال رايگان بيمه‌نامه

- پشتيباني

مراحل خريد اينترنتي بيمه شخص ثالث

براي خريد اينترنتي بيمه شخص ثالث ايران و ساير شركت‌ها از سايت ازكي چند مرحله ساده پيش روي شماست و شما مي‌توانيد در كمتر از چند دقيقه بيمه ثالث خودروي خود را خريداري كنيد.

ابتدا به سايت بيمه آنلاين ازكي به آدرس azki.com وارد شويد و در بخش بيمه شخص ثالث، اطلاعات خودرو مثل نوع خودرو، سال ساخت، تعداد سال‌هاي تخفيف عدم خسارت، تاريخ سررسيد بيمه‌نامه قبلي و … را وارد كنيد.

منبع


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


تاريخ : ۱۹ تير ۱۳۹۸ | ۱۲:۲۳:۲۴ | نویسنده : باقري | نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By Bigsite :.